Seko mums Šodien saziedoti jau 733.17 €

Mazajām sirsniņām! (2011)

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku – bērnu cerebrālā trieka, kas bieži kombinējas ar epilepsiju vai kāda citi reti sastopama iedzimta slimība vai dzīves laikā iegūta trauma, ar kuras sekām būs jāsadzīvo visu mūžu.

Daudzās ģimenēs bērna piedzimšanas prieku ir aizēnojusi ziņa par slimību, kas bērnu pavadīs visu viņa dzīvi. Priekšlaicīgas dzemdības vai dzemdību trauma ir biežākie gadījumi, kad diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka. Bieži slimības pavada arī epilepsijas izraisīti krampji. Neskatoties uz fiziskajiem ierobežojumiem, pārsvarā šie bērni ir gudri un apķērīgi, spēj sasniegt labus mācību rezultātus, viņiem piemīt dažādi talanti. Palīdzēt var rehabilitācijas programmas, kas pieejamas Latvijā, kā piemēram, Vaivaros, Līgatnē vai Baltezerā, specializētajos veselības centros. Reizi gadā bērnam pienākas arī valsts atbalsts, lai apmeklētu rehabilitācijas centrus, tomēr tas ir nepietiekoši.

Katrai mammai un tētim savs bērniņš ir vismīļākais un vistuvākais, neskatoties uz viņa slimību. Tas nav viegli – daudzas mammas aizgājušas no darba, lai bērnu nebūtu jāatdod aprūpes iestādē. Vecāki nepadodas, bet cīnās par saviem bērniņiem un meklē arvien jaunas iespējas tiem palīdzēt. Tas ir dārgs process, kurš neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Taču rezultāti ir ļoti iepriecinoši un dod lielu progresu bērnu attīstībā. Ziedojot šiem bērniem, Jūs palīdzat piepildīt bērnu cerības un ļaujiet sajust, ka viņu liktenis mums nav vienaldzīgs. Palīdzēsim viņiem!

No 2011. gada 3. janvāra līdz 31. martam ikviens varēja palīdzēt Mazajām sirsniņām piedaloties akcijā "Dāvā prieku bērniem"!

Projekts portālā ievietots 2011.gada 6.janvārī. 2010.gada projektu "Mazajām sirsniņām" vara atrast šeit.

Projekts ievietots portālā 22.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

485 334.57 €