Seko mums Šodien saziedoti jau 5,110.13 €

Atbalsts Emīlam Akotam

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 1600 lati

Emīls Akots, dz.g. 2002., Liepāja

Emīls ir draudzīgs un smaidīgs zēns. Zēnam uzstādītā diagnoze ir vidēji smaga garīga atpalicība ar autisma iezīmēm.
 Emīls nerunā, vārdu krājumā ir apmēram 10 vārdi. Zēns ir hiperaktīvs, nav līdzsvara izjūtas, sāpju slieksnis neatbilst normai. Viņu grūti ieinteresēt uz kādu nodarbi ilgāk par 5 minūtēm.
Zēns ir arī ļoti emocionāls. Ja kāds zēna klātbūtnē raud, Emīls raud līdzi un pēc tam viņu ir grūti nomierināt.
Emīls apmeklē skolu un turp dodas ar prieku. Prot sašķirot lietas pēc krāsām un izskata. Ir interese šķirstīt grāmatas. Patīk līmēt, krāsošana sagādā grūtības.
Emīlam ir vāji attīstīta sīkā motorika, neveiklas rociņas. Zēns daļēji māk apģērbties. Pats var paēst, ja ēdiens tiek pasniegts. Emīlam ļoti patīk dzīvnieki. Laukos ir mīļš suns ar kuru zēns ir nešķirams.
Ģimene pati apmaksā regulārus masāžas kursus, reitterapijas un peldēšanas nodarbības.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai 2011. gadā Emīlam bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā.  Rezultāti ir iepriecinoši un ģimene vēlas turpināt iesākto rehabilitāciju.

Emīla vecāki atkārtoti vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt. Lai Emīlam varētu nodrošināt vienu delfīnterapijas kursu gadā nepieciešami 1600 lati.

 

 Palīdzēsim Emīlam veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 30.09.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jānim Ozoliņam

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzi Turcijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 928.91 €