Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Atbalsts Matīsam Šauam

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešami: 3800 lati

Matīss Šaua, dz.g. 2000., Rīga 

Matīss ir jauks, dzīvespriecīgs, gudrs zēns. Tomēr savā vecumā viņš nevar patstāvīgi staigāt. Garīgi zēns ir pilnīgi vesels, bet fizisku nespēju dēļ viņa attīstība ir aizkavēta.

Matīss 7 mēnešu vecumā pārslimoja vīrusa saslimšanu, kas atstāja smagas sekas zēna veselībā. Tika uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka distoniska forma PM un valodas attīstības aizture.

Matīss mācās Rīgas 45. vidusskolā 2. klasē. 2010. gadā ar ziedotāju atbalstu Matīss saņēma rehabilitācijas kursu Minhenes ortopēdiskajā klīnikā un tika iegādāts trenažieris „Galileo Basic Plus”, lai zēns varētu darboties arī mājas apstākļos.

Šobrīd Matīss jau patstāvīgi var veikt vismaz 50 un vairāk soļus, arī uzlabojusies runa.

Ģimene maksimāli iegulda līdzekļus, spēku dēla ārstniecībā.

2011. gada janvārī Matīss dosies uz Minhenes ortopēdisko klīniku, lai saņemtu kārtējo rehabilitācijas kursu.

Šādi rehabilitācijas kursi Matīsam jāatkārto 2 reizes gadā. Ģimene pati visus šos izdevumus segt nevarēs, tāpēc lūdz arī ziedotāju palīdzību. Gadā nepieciešami 3800 lati.

Projekts ievietots portālā: 22.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 429.13 €