Seko mums Šodien saziedoti jau 1,348.26 €

Atbalsts Edijam Bondaram

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 1590 Ls gadā
Edijs Bondars, dz.g. 2002., Balvu nov., Bērzpils

Edijam ir autisms, izteikti valodas traucējumi, runā vien dažus vārdus. Zēns dzīvo savā pasaulītē, ļoti patīk mašīnas, taču uzmanību ilgi noturēt nespēj.

Edijs ar mazo māsiņu un vecākiem dzīvo Balvu rajona Bērzpilī, apmeklē logopēdisko bērnudārzu, veic apmācību pēc Portidžas sistēmas.

Ar ziedotāju atbalstu Edijam bija iespēja iziet 1. delfīnterapijas kursu. Edijam ļoti patika spēlēties ar delfīniem. Zēns sāk izrunāt vairāk vārdus. Tas ir mazs solītis uz priekšu. Ģimenei tas nozīmē ļoti daudz.

Ģimene lūdz atkārtotu palīdzību Edijam, lai varētu turpināt ārstēšanos.

Delfīnterpija ir alternatīvā psihiatriskā ārstniecības metode. Tā palīdz attīstīt spēju labāk iejusties šajā pasaulē, veidot kontaktu ar apkārtējiem, mazināt spriedzi, palielināt koncentrēšanās spēju un valodas attīstību.

Viena šāda rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1590 latu.

Palīdzēsim Edijam uzlabot savu veselību!

Projekts ievietots portālā 18.08.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Markusam Murkunam

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 583.60 €