Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Atbalsts Aleksandram Kornejevam

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 3100 latu
Aleksandrs Kornejevs, dz.g 2006., Rīga 

Aleksandram ir 3,5 gadi. Bērns piedzima priekšlaicīgi un svēra tikai 1200 gramus. Aleksandram ir bērnu cerebrālā trieka. Patstāvīgi nesēž, nerunā, nerāpo, nespēj piecelties kājās.

 Ar ziedotāju atbalstu  Aleksandram bija iespēja apmeklēt  Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā. Pēc šī rehabilitācijas kursa zēna veselības stāvoklis uzlabojas. Ir mazinājies tonuss, bērns drošāk stāv uz kājām.
 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Ukrainā  vismaz  2 reizes gadā. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1550 lati. Gadā nepieciešams 3100 lati.  

Ģimenei līdzekļu tam nepietiek, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

 Projekts ievietots portālā: 15.12.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Mikam Veidem

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €