Seko mums Šodien saziedoti jau 1,332.26 €

Atbalsts Katrīnai Griščenko

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešami: 2200 lati

Katrīna Griščenko, dz. g. 1999., Rīga
Katrīnai ir bērnu cerebrālā trieka, jaukta forma. Meitenīte pārvietojas izmantojot palīgierīces(staiguļus, riteņkrēslu). Katrīna ir liels malacis. Meitenīte vienmēr ir smaidīga, optimistiski noskaņota un ļoti grib staigāt savām kājiņām.

Katrīna saņem regulārus rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”, ģimene ļoti daudz nodarbojas ar meitu mājas apstākļos un ļoti tic, ka pūles nebūs veltīgas un bērns varēs staigāt.

2011. gadā pirmo reizi ar ziedotāju palīdzību Katrīnai bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.

 Pēc šī kursa Katrīna drošāk stāv kājās un mēģina spert savu pirmo soli. Viņai ir uzlabojušās koordinācijas kustības. Uzlabojumus varēja novērot jau pēc dažām dienām, atgriežoties no klīnikas
Katrīnai noteikti nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss Truskavecā. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību un būs ļoti pateicīgi katram atsaucīgam cilvēkam.

Lai Katrīnai varētu nodrošināt vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
 gadā nepieciešami 2200 lati.

 Palīdzēsim Katrīnai!

Projekts ievietots portālā: 01.11.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Reinim Ķerim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 567.60 €