Seko mums Šodien saziedoti jau 380.00 €

Atbalsts Annijai Annai Popakulei

Mērķis – rehabilitācija NRC „Vaivari”
Gadā nepieciešami: 987 lati

Annija Anna Popakule, dz. g.1999., Jelgava

 Annijai Annai ir bērnu cerebrālā trieka, tetraparēze ar kreisās puses pārsvaru, simptomātiskā epilepsija. Annijai Annai nākot pasaulē viņa guva dzemdību traumu, kā rezultātā meitiņai bija abpusējs asins izplūdums smadzenēs. Kreisajā pusē tas „iekapsulējās”, bet labajā pusē tas „spieda” uz smadzenēm un  sāka „jukt” ārā smadzenes, kā rezultātā bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Annijai Annai 21. dzīves dienā tika veikta ļoti smaga operācija, kuras rezultātā Annijai vēl šodien ir atvērts galvaskauss.

Neskatoties uz daudzām operācijām, kuras Annijai ir veiktas, gan Ahileja cīpslas pagarināšana, gan ceļgalu bļodiņu korekcija, kas bija jo īpaši smaga, meitiņa šobrīd var pati pārvietoties ar staiguļa palīdzību gan pa istabu, gan pa klasi.

Annija Anna ikdienā apmeklē skolu, specializētu klasi bērniem ar kustību traucējumiem, dodas papildus uz Montesori nodarbībām, ja ir iespējas apmeklē fizioterapeitu. Annijai ļoti patīk dziedāt, darboties ar datoru.
Ar ziedotāju palīdzību Annija saņēma vienu rehabilitācijas kursu NRC „Vaivari”. Lai gan valsts garantē šādu rehabilitācijas kursu, bet tas ir tikai vienu reizi divos gados, kas ir nepietiekoši Annijas situācijā. Annijai šādi būtu nepieciešami vismaz divi kursi gadā.

Pēc katra rehabilitācijas kursa Annijai ir ievērojami uzlabojumi. Annija daudz drošāk pati pārvietojas pa istabu un klasi, bez staiguļa palīdzības. Bija arī tāds periods, pēc pēdējās operācijas, kad meitene vispār nevarēja pat staigāt. Šī rehabilitācija deva ļoti labus un ievērojamus rezultātus. Annijai Annai ir nepieciešama regulāra ārstēšanās rehabilitācijas centrā.
Divdesmit vienu dienu ilgs ārstēšanās kurss NRC "Vaivari" kopā ar pavadoni  izmaksā 987 lati.
 Ģimene pati šādu summu sakrāt nevar un ļoti cer uz līdzcilvēku palīdzību Annijai progresēt viņas attīstībā, lai viņa pēc iespējas pilnīgāk varētu eksistēt kā pilnvērtīgs mūsu sabiedrības loceklis.

 Palīdzēsim Annijai Annai veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 06.12.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 103.17 €