Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Atbalsts Dāvidam Krūmiņam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 1500 latu
Dāvids Krūmiņš, dz.g. 2005., Liepāja

Dāvids ir trīs gadus vecs zēns. Gada vecumā tika uzstādīta diagnoze- spastiskā tetraparēze. Slimības rašanās šeit, Latvijā ir „nezināma iemesla”.
Ukrainā noteica diagnozi- 2 mugurkaula skriemeļu displāzija, dzemdību trauma.

Dāvidam ir problēmas kustību attīstībā. Šobrīd viņš sēž, mācās rāpot, vēl nestaigā.
2007. gadā Dņepropetrovskā tika veikta skriemeļu ieregulēšana vietā un pēc tā vēl divas reizes veica speciālo masāžas kursu mugurkaula nostiprināšanai.

2008. gada jūlijā Dāvids ar vecākiem bija Odesā uz 10 dienu adatu terapijas kursu, kas deva jūtamus rezultātus zēna kustību attīstībā.
Ikdienā, Liepājā Dāvids apmeklē fizioterapeitu, reitterapiju, masāžas.

Citādi Dāvids ir ļoti attīstīts. Zēns pazīst burtus, ciparus. Prot skaitīt līdz 30,
ļoti labi runā. Zina stāstīt daudz pasakas. Prot darboties ar datoru un mācās rakstīt ar to.
Zēnam ir nepieciešams turpināt rehabilitāciju: Ukrainā, Truskavecā, profesora Kazjavkina klīnikā, Dņepropetrovskā masāžas kurss mugurkaula nostiprināšanai, Odesā, adatu terapijas kursi. Nepieciešamā summa ir 1500 Ls.

Zēna ārstēšanos vecāki apmaksā pašu līdzekļiem taču liels ziedotāju atbalsts ir ceļa izdevumu segšana, izejot rehabilitācijas kursus. Dāvja ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju zēnam atveseļoties!

 Projekts ievietots portālā 18.09.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Danai Indriksonei

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 419.13 €