Seko mums Šodien saziedoti jau 8,784.50 €

Atbalsts Anastasijai Jeremejevai

Mērķis: Rehabilitācija  
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Anastasija Jeremejeva, dz.g. 2003., Rīga

Anastasija ir dzīvespriecīga , zinātkāra , septiņus gadus veca meitene. Diagnozi - bērnu cerebrālā trieka Anastasijai tika uzstādīta 1 gada vecumā.
2010. gadā meitene uzsāka skolas gaitas. Diemžēl patstāvīgi sēdēt , staigāt un ēst Anastasija nevar. Pa šiem gadiem ir izietas vairākas rehabilitācijas programmas, veiktas dažādas ārstēšanās metodes gan  Latvijā, gan ārzemēs.

NRC "Vaivari”  2008. gada decembrī un 2009 gada februārī Anastasijai  tika veiktas sarežģītas gūžas operācijas , diemžēl ne visai veiksmīgas.
2011. gadā Anastasijai paredzēta vēl viena operācija, pēc kuras meitenei būs nepieciešami vairāki rehabilitācijas kursi.

Vecāki ļoti cer uz veiksmīgu operāciju un ātru atveseļošanos , cer ka Anastasija spēs pati sēdēt , staigāt  kā viņas vienaudži, būs veselīgs un dzīvespriecīgs bērns.
Anastasijai  rehabilitācija un ārstēšanās kurss  nepieciešams specializētajā  Bērnu sanatorijā Evpatorijā un Druskinenkajā. Meitenei paredzēta delfīnterapija. Iespējams meitenei būs nepieciešama lāzeroperācija Tulā.
  Meitiņas ārstēšanai ir nepieciešami 6000 lati gadā. Tādas naudiņas Anastasijas ģimenei nav, bet viņi cer uz cilvēku labajām sirdīm, uz viņu līdzjūtību un palīdzību!
  Iepriekš pateicamies ikvienam, kurš nav palicis vienaldzīgs.

 Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 751.94 €