Seko mums Šodien saziedoti jau 4,081.00 €

Atbalsts Marinai Buličovai

Marina Buličova, dz.g. 2006., Rīga
Mērķis: delfīnterapija, rehabilitācijas kurss Vācijas klīnikā un komunikācijas apmācības kurss pēc PECS metodes Latvijā.Gadā nepieciešami: 8150 lati

 Marina ārēji ne ar ko neatšķiras no citiem bērniem. Meitenīte dzīvo savā pasaulē, ne ar vienu nerunā. Marina slimo ar autisma slimību.
Marina ir ļoti skaista, mīloša meitene, patīk dejot un skatīties iemīļoto multfilmu. Marinai patīk apskauties, viņas acis izstaro mīlestību, maigumu un labestību. Marinas māmiņa savu meitu saprot bez vārdiem.
Marina ne ar vienu nespēlējas, kā tikai pati ar sevi, ieejot savā pasaulē. Marinai nepatīk nodarbības, kas varētu veicināt viņas atveseļošanos. Meitenei grūti kontaktēties ar cilvēkiem, neuzticas nevienam, izņemot mammu.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Marina ir saņēmusi palīdzību, saņemot ārstniecības kursu Krievijas Zinātņu smadzeņu institūtā, Sanktpēterburgā un delfīnterapijas kursu.
Balstoties uz ārstējošā ārsta rekomendācijām ģimene vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt Marinas atveseļošanās procesā.
Lai Marinai palīdzētu nepieciešams:
-          Delfīnterapijas kurss delfinārijā Nemo, Odesā – 2800 lati
-          Rehabilitācijas kursam Vācijas klīnikā, kur tiks veikta arī meitenītes veselības izmeklējumi – 4000 lati.
-          Apmācības kurss pēc PECS metodes Latvijā – 1350 lati.
 Kopējā nepieciešamā summa gadā: 8150 lati.

Marinai ļoti nepieciešama palīdzība, jo meitene absolūti nav sociāli adaptēta. Ģimenei nav iespēju nodrošināt Marinai šīs rehabilitācijas.

 Palīdzēsim Marinai!

Projekts ievietots portālā: 23.09.2011. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marekam Stienim

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 488 697.95 €