Seko mums Šodien saziedoti jau 4,287.60 €

Atbalsts Edijam Trūpam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā un delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 2200 lati.

Edijs Trūps, dz. g. 2005., Preiļi
Edijam ir centrālās nervu sistēmas bojājums, valodas attīstības aizture. Zēns savus pirmos soļus spēra četru gadu vecumā, staigā Edijs  ļoti nestabili.
Zēns izrunā dažus, atsevišķus vārdus, pastāvīgi neēd un neiet uz podiņa. Edijam visu laiku nepieciešama pieaugušo palīdzība.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Edijam bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu NRC „Vaivari” un delfīnterapijas kursu Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā Evpatorijā.
Edijam ir palielinājusies uzmanības koncentrācija, stabilitāte kājās. Zēns ir kļuvis aktīvāks, drošāks, ir mazinājusies līdzsvara un koordinācijas traucējumi. Edijs mazāk slimo.
Edijs apmeklē valsts sociālās aprūpes centru „Latgale”, kur uzturēšanās izdevumus sedz ģimene.  

Bērna veselības uzlabošanai nepieciešams turpināt rehabilitāciju un delfīnterapijas kursus. Diemžēl līdzekļu ģimenei tam nepietiek. Edija māmiņa Ediju audzina viena pati.

Lai Edijam palīdzētu nepieciešams:

-       Delfīnterapijas kurss Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā Evpatorijā – 1588 Ls;
-  Rehabilitācijas kurss NRC „Vaivari”- 612 Ls

Kopējā nepieciešamā summa gadā: 2200 lati.

 Palīdzēsim Edijam!

 
Projekts ievietots portālā: 09.11.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Markam Bindukam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Aldai Kudorei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 790.74 €