Seko mums Šodien saziedoti jau 4,900.13 €

Atbalsts Paulai Arājai (pašlaik ziedojumi netiek vākti)

Mērķis: rehabilitācija  
Gadā nepieciešams: 6156 lati
Paula Arāja, dz.g. 2008., Liepāja 

 Diagnoze – citomegalovirus, spastiskā tetraparēze, mikrocefālija. Garīgi Paula saprot visu, bet fiziskā attīstība smagi atpaliek – nesēž, nerāpo, neveļās, nestaigā, neko nespēj noturēt rokās ilgāk par dažām sekundēm.
 Lai mazajai meitenītei palīdzētu attīstīties nepieciešams saņemt rehabilitācijas kursus Starptautiskajā  rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Ar ziedotāju atbalstu Paula jau saņēma pirmo rehabilitācijas kursu. Pēc šīs rehabilitācijas  ir uzlabojumi meitenītes veselībā. Tagad līšanas procesā meitenīte sākusi izmantot kājas un jau spēj turēt rokās priekšmetus pat līdz 10 minūtēm.
 Paula atpazīst savus ģimenes locekļus, daudz runā savā valodiņā. Meitenīte pati barību nekož un nekožļā. Ēd tikai blenderētu ēdienu.
Pauliņa redz, dzird, pauž prieka emocijas, pauž sāpes, ir baiļu, izsalkuma un sāta sajūtas. Spēj noturēt uzmanību,  koncentrēties  apmēram 30 minūtes. Sākusi pievērst uzmanību sunim, kaķim, stiepjas pēc dzīvnieka.
Paulas vecāki daudz nodarbojas ar meitiņu gan mājas apstākļos, gan apmeklē speciālistus. Paula visu darbošanos ļoti labi pieņem, katra procedūra   dod kādu uzlabojumu, tādēļ ir stimuls rīkoties un rīkoties!
Ārstu ieteikums ir trīs rehabilitācijas kuri gadā, lai sasniegtu maksimālos rezultātus. Diemžēl ģimene pati šādu summu sakrāt nevar.

 No sirds būsim pateicīgi ikvienam, kurš palīdzēs Pauliņai saņemt šos tik ļoti nepieciešamos rehabilitācijas kursus, lai meitiņa spētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

 Palīdzēsim Paulai atveseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 15.06.2010., pēdējās izmaiņas 22.08.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bez Tevis nav uzvaras!

10 Lapsas Ukrainai

Labas Ziņas*

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 718.91 €