Seko mums Šodien saziedoti jau 4,277.60 €

Atbalsts Jānim Vīksnam

Mērķis: delfīnterapija, rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 3286 lati.

Jānis Vīksna, dz. g. 2006., Kocēnu novads

 Jānim ir bērnu cerebrālā trieka, jaukta forma, izteikta muskulatūras hipotonija un epilepsija, ir kustību koordinācijas un līdzsvara traucējumi, psihomotorās un runas attīstības aizture.

Zēnam patīk tehniskas lietas, grāmatas – viņš jau pazīst visus burtus, tagad mācās salikt kopā, lai sanāktu vārdiņš. Jānis labprāt mācās arī skaitīt. Viņam patīk puzles un citi prātu attīstoši uzdevumi. Zēns jau prot staigāt, bet vēl neizdodas skriet un lekt, bet viņš ir ļoti aktīvs un viņam interesē dažādas sportiskas aktivitātes.

 

Jānis apmeklē logopēdu, fizioterapeitu, montesori, reitterapiju, osteopātu, peldēšanu, kā arī rehabilitācijas kursus NRC ”Vaivari”. Pēc visu speciālistu ieteikuma vecāki turpina ar zēnu darboties arī mājās un tiek iesaistīti arī bērnudārza speciālisti.

Jānis ir apmeklējis divus delfīnterapijas kursus, no kuriem vienu pateicoties ziedotājiem, arī reitterapiju Jānis apmeklē pateicoties ziedotāju atbalstam. Paldies visiem ziedotājiem!

Saņemot visu šīs kompleksās rehabilitācijas veikšanu, ir vērojami būtiski uzlabojumi Jāņa garīgajā un fiziskajā attīstībā.

 Jānim nepieciešama rehabilitācija:

-       Delfīnterapijas kurss rehabilitācijas kompleksā " Nemo" , Ukraina – 2000 Ls;

-       Rehabilitācijas kurss NRC „Vaivari” – 950 Ls;

-       Reitterapija – 336 Ls

Lai palīdzētu Jānim gadā nepieciešami 3286 lati. Diemžēl ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdz palīdzēt ziedotājus.

Palīdzēsim Jānim!

 Projekts ievietots portālā: 21.12.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Ernestam Žegodam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 780.74 €