Seko mums Šodien saziedoti jau 360.00 €

Atbalsts Robertam Sabanskim

Roberts Sabanskis, dz. g. 1995., Rīga
Mērķis: osteopātiskā terapija

Gadā nepieciešami: 240 lati

 Roberts ir jautrs, vienmēr smaidīgs  pusaudzis kas priecājas par visu, kas interesē un saista. Zēns ir intelektuāli attīstīts, taču viņa rokas un kājas ir pilnībā paralizētas.

Roberts mācās speciālajā skolā,  ļoti patīk mūzika. Roberts prot lasīt, rēķināt, atbildes sniedz ar acīm, minimāli ar valodu. Robertam ir arī  jaunāks brālis.

Jau tūlīt pēc piedzimšanas Roberts smagā stāvoklī tika ievietots reanimācijas nodaļā ar diagnozi – hipoksiski īšēmiski traumatiska encefalopātija, intraventikulārs asinsizplūdums, krampju sindroms un pneimonija.  Pašlaik Robertam ir fiziskās attīstības atpalicība un psihomotorās attīstības aizture, sekundāra muskuļu hipotrofija.

Regulāras vizītes pie osteopāta. Osteopātiskās masāžas procedūras jau ir mazinājušas spasticitāte kakla muskuļos. Jau tagad Roberts dažus vārdus izsaka brīvi. Ārsti rekomendē osteopātisko terapiju Robertam saņemt arī turpmāk.

 

Palīdzēsim Robertam!

 Projekts ievietots portālā: 30.12.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas bēgļu atbalstam

Palīdzi Turcijai!

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 083.17 €