Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atbalsts Anastasijai Koloskovai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā un delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 3920 lati.
Anastasija Koloskova, dz. g. 2002., Rīga

Anastasija slimo kopš dzimšanas ar multiplām iedzimtām anomālijām. Meitenītei ir uzstādīta reta  diagnoze – Volfa Hiršhorna sindroms. Anastasija nerunā, ar acīm seko priekšmetiem. Kontakts ar apkārtējiem nav iespējams. Meitenīte savā nodabā spēlējas ar rotaļlietām, uz apkārtni reakcija minimāla. Ar pieaugušā palīdzību var pārvietoties nelielus attālumus. Anastasijai ļoti patīk atrasties starp bērniem, patīk klausīties mūziku.

Lai uzlabotu Anastasijas veselības stāvokli ir nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Līdz šim saņemtie osteopāta, reitterapijas pakalpojumi ir devuši pozitīvus rezultātus. Anastasijai vairs nav nepieciešamas zāles pret epilepsiju. Novērojama pakāpeniska pozitīva attīstības dinamika.
Rehabilitācija sanatorijā stiprina meitenītes imunitāti. Samazinās saslimšanas ar elpošanas ceļu slimībām, kā arī atveseļošanās periods ir ātrāks. 
Lai veicinātu gan runas, gan meitenītes vispārējo attīstību speciālisti rekomendē delfīnterapiju un mūzikas nodarbības. Darbs ir ilgstošs, bet ir jūtami rezultāti.
Lai Anastasija gada garumā varētu saņemt osteopāta, reitterapijas, mūzikas terapijas nodarbības, delfīnterapiju ir nepieciešami 3920 lati.
Anastasijas māmiņa algotu darbu strādāt nevar, jo vienmēr jābūt līdzās meitai. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību!
Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā: 19.07.2011., pēdējās izmaiņas 29.08.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība Jānim Lipinskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €