Seko mums Šodien saziedoti jau 466.00 €

Atbalsts Jekaterinai Grudņickai

Mērķis:  rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 2412 lati gadā

Jekaterina Grudņicka dz.g. 1998., Rīga

Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka.

Mācās skolā, 3. klasē. Mācīties Jekaterinai ļoti patīk. Ir runas problēmas, grūti kontaktēties ar vienaudžiem, meiteni nesaprot. Vienmēr ir nepieciešama mammas palīdzība, atbalsts. Iet turoties pie rokas.

Ģimene visiem spēkiem cenšas palīdzēt savai meitai. Regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā ”Vaivari”, pastāvīgi apmeklē ārstnieciskās fizkultūras.

Kā norādījuši ārsti, Jekaterinas veselības stāvokli ir iespējams uzlabot. Ir nepieciešams regulāri apmeklēt fizioterapeita, peldēšanas, reitterapijas nodarbības. Lai nodrošinātu regulāru šo nodarbību apmeklējumu ģimenei līdzekļu tam nepietiek.

Ar ziedotāju atbalstu meitenei jau bija iespēja iziet fizioterapijas kursu, tika apmeklētas peldēšanas nodarbības. Tika iegādāts masāžas paklājiņš. Šīs nodarbības meitenei ļoti palīdzēja. Jekaterina nav slimojusi, ir stabilāka. Pati var nostāvēt 30 sekundes un paiet dažus soļus. Vecāki izsaka pateicību ziedotājiem par sniegto palīdzību. Lai Jekaterina varētu turpināt ārstēšanos gadā nepieciešami 2412 latu.

Projekts ievietots portālā 01.06.2009., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Emociju stāsts

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 189.17 €