Seko mums Šodien saziedoti jau 170.00 €

Aktīvo iedzīvotāju fonds

 

EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gadam programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā ietvaros Ziedot.lv īsteno projektu “Cilvēkos ir spēks”.

 

  • Projekta aktualitātes

#CilvēkosIrSpēks Mazi ziedojumi rada lielas izmaiņas!

#CilvēkosIrSpēks Ziedotāju pikniks pulcē aktīvākos ziedotājus

Saulespuķu akcija #CilvēkosIrSpēks

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros #CilvēkosIrSpēks NVO programmām saziedoti 4570 eiro

Atbalsts NVO - Ziedojumu kastīšu nomas punkts 

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros Ziedot.lv aicina atbalstīt NVO programmas #CilvēkosIrSpēks

#CilvēkosIrSpēks 7 mēnešu laikā NVO atbalstam saziedoti vairāk kā 82 tūkstoši eiro

#CilvēkosIrSpēks programmas ietvaros sniegts atbalsts 12 Latgales ģimeņu bērniem

Pirmā mēneša laikā, 16 "Cikvēkos ir spēks" NVO iniciatīvām, saziedoti jau vairāk kā 20 tūkstoši eiro

Ziedot.lv portālā tiks ievietotas 13 labdarības inicatīvas

8 dzīvnieku aizsardzības NVO iekļautas projektā "Cilvēkos ir spēks"

Seminārs "Ziedošanas ABC", 24.02.2021

Dalībai ziedojumu piesasites konkursā pieteikušās 58 NVO

Aicinājums NVO pieteikties ziedojumu piesaistes atbalstam

Ar Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu izviedotas Ziedot.lv dāvanu karte

Informācija NVO

Jaunumi

  • Projekta pamatinformācija

Fonds "Ziedot.lv" 2020.gada 3.novembrī noslēdz finansējuma līgumu ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu 2014. – 2021. gadam programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā ietvaros par projektu “Cilvēkos ir spēks”. Projekts “Cilvēkos ir spēks” tiek īstenots no 2020.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.augustam, finansiāli to atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.  EEZ un Norvēģijas granta apjoms ir 80 931.13 eiro.

Iniciatīvas “Cilvēkos ir spēks!” mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā.

Projekta laikā vēlamies palielināt privātpersonu un uzņēmumu ziedojumus NVO darbībai. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Mūsu mērķis ir rosināt sociālās pārmaiņas un aicināt ikvienu iedzīvotāju līdzdarboties.

Lai pastāvētu nacionāla valsts, tās pilsoņiem ir jādod valstij vairāk, nekā prasa pienākums. Un te ir vieta labdarībai. Brīdī, kad mēs savai valstij un tautai negribēsim ziedot, bet tikai pieprasīsim no tās labumus sev, nācijas nākotne būs apdraudēta.

Ziedot.lv palīdzēs vēl citām 10 NVO uzrunāt iedzīvotājus un piesaistīt savām programmām ziedojumus. Mēs ticam, ka reiz NVO spēs savu darbību nodrošināt no vietējā finansējuma. Profesionālas, atklātas un aktīvas organizācijas ir mūsu spēks.

Projekta ietvaros tiks izveidots “Ziedojumu kastīšu maiņas punkts” – izgatavotas 100 ziedojumu kastītes, kuras uz noteiktu laiku bez maksas NVO varēs saņemt savu ziedojumu aktivitāšu veikšanai. Maiņas punkts atradīsies Ziedot.lv birojā, kastīšu saņemšanu varēs pieteikt elektroniski. Maiņas punkts darbosies arī pēc projekta noslēguma. Projekta ietvaros vismaz divdesmit NVO saņems apmācības par ziedojumu piesaistes metodēm, darbu ar juridiskajiem un privātajiem ziedotājiem.

 

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 439.13 €