Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.70 €

Atbalsts Marijai Monikai Dimantei - Ansonei

Mērķis: delfīnterapija un rehabilitācija Latvijā.
Gadā nepieciešami: 3608 lati.

Marija Monika Dimante- Ansone, dz. g. 2005., Rīga

Marija Monika ir ļoti atvērta, mīloša un  dzīvespriecīga meitene. Meitenītei ir Prādera –Willi sindroms. Iedzimta, ļoti reta ģenētiskā slimība.
Marija piedzima ar mazu svaru un augumu, ar smagas hipoksijas pazīmēm. Slimība atklājās tikai aptuveni  2 gadu vecumā. Kauli un pēdas attīstās neproporcionāli mazas, meitenei samazināts augums, bet palielināts svars.

Meitenītei ir muskuļu vājums, koordinācijas un psihomotorās attīstības traucējumi, garīgās attīstības aizture, sirds apasiņošanas traucējumi, aptaukošanās, runas attīstības aizture un traucējumi, bronhiāla astma. Epileptiskā aktivitāte.

Ar ziedotāju palīdzību Marija 2010. gadā saņēma delfīnterapijas kursu Starptautiskajā Delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā. Meitenītei uzlabojās kopējais veselības stāvoklis. Monika kļuvusi aktīvāka.

 Nepieciešams delfīnterapijas kursus atkārtot. To rekomendē arī Marijas ārsts. Pēdēja laikā  vērojama  strauja uzvedības un garastāvokļa izmaiņas, kas traucē meitenei nodarbībās mācīties un izraisa runas aizturi. Kaut meitene ir zinātkāra, interesējas vienmēr uzzināt ko jaunu, bet diemžēl, liela daļa no tā ko viņa iemācās, ļoti ātri aizmirstās.
 Marijai pastāvīgi nepieciešamas terapijas,  garīgās attīstības programmas, kas ir pieejamas arī tepat, Latvijā.

 Lai Marijai Monikai nodrošinātu vienu delfīnterapijas kursu un rehabilitāciju Latvijā gadā kopā nepieciešami 3608 lati.

Ģimene izsaka lielu pateicību visiem cilvēkiem, kas jau ir palīdzējuši un lūdz ziedotāju atbalstu arī turpmāk. Paldies!

 Projekts ievietots portālā: 14.03.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sabīne Strode

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 049.30 €