Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Atbalsts Artūram Stradam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Gadā nepieciešams: 2550 lati.
Artūrs Strads, dz. g. 2006., Madonas novads
Artūriņam jau ir četri gadiņi, bet viņš joprojām nestaigā. Puisēnam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.
Artūrs pats nestaigā, jo kustību traucējumi ir abām kājām. Taču ģimene nepadodas, regulāri nodarbojas ar puiku un ir redzami uzlabojumi. Artūrs ir sācis pieturēdamies stāvēt. Apsēdinot pie galda, pats ēd un rotaļājas. Viņš ļoti labi saprotas ar citiem  bērniem, diemžēl savas slimības dēļ rotaļās netiek viņiem līdzi.
Artūriņa ģimenē ir mamma tētis un brālis, kuram jau ir 13 gadu. Vienīgais ģimenes  apgādnieks pašlaik ir tētis. Ģimene ir no Madonas novada un regulāri vadā zēnu uz dažādām rehabilitācijas un ārstniecības procedūrām. 
 Pateicoties ziedotāju atsaucībai Artūrs tagad var regulāri apmeklēt reitterapijas nodarbības. Paldies!
Ārsti  redz pozitīvu progresu zēna  veselībā un iesaka tālāku rehabilitāciju. Artūram  rekomendē saņemt rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Tam nepieciešami 2550 lati.
Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdzam ziedotāju palīdzību!
Projekts ievietots portālā: 10.05.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzi bērniem staigāt!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Darinai Ivanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €