Seko mums Šodien saziedoti jau 4,556.00 €

Atbalsts Staņislavam Ždanovskim

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 2560 lati
Staņislavs Ždanovskis, dz.g. 2000., Jūrmala

Staņislavs ir draudzīgs un labvēlīgs puisis, mācās speciālajā skolā. Viņam ir Dauna sindroms. Zēnam ir traucētas runas un uztveres spējas. Turklāt zēnam ir arī cukura diabēts. Regulāri nākas sekot cukura līmenim asinīs. Tā kā pārāk augsts vai zems cukura līmenis var izraisīt bezsamaņas pat komas stāvokli. Staņislava 8 slimības gadu laikā tā ir gadījies  divas reizes.

Zēns attīstības līmenī atpaliek galvenokārt runāšanā, tāpēc  zēns apmeklē logopēda nodarbības 5 reizes nedēļā.

Staņislavam ļoti patīk skolā. Patīk mācīties  nodarbībās un aizrauj viss, kas patīk bērniem viņa vecumā.

Zēns ir apmeklējis 3 delfīnterapijas kursus Evpatorijā, Ukrainā. No tiem 2 kursus apmaksāja zēna ģimene un pēdējais delfīnterapijas kurss bija iespējams, pateicoties ziedotāju atsaucībai. Šie delfīnterapijas kursi ir devuši uzlabojumu zēna veselībā.

 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos. Tam nepieciešams 2560 lati. Vecāki lūdz palīdzību, lai dotu iespēju viņu dēlam Stasam doties uz delfīnterapijas kursu (www.dolphintherapy.ru )!

 Projekts ievietots portālā: 16.12.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 374.78 €