Seko mums Šodien saziedoti jau 4,250.91 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Mērķis: rehabilitācija Latvijā.
Gadā nepieciešami: 846 lati.

Valērija Širokova, dz.g. 2007., Rīga 

 Valērija ir dzīvespriecīga, zinātkāra meitenīte. Patīk būt bērnu sabiedrībā, ļoti mīl dzīvniekus. Valērijai 11 mēnešu vecumā uzstādīja diagnozi -  organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem Gaiļezerā,  NRC Vaivari un Baltezera sanatorijā Valērija sāka staigāt. Tā bija vislielākā laime meitenītes un viņas māmiņas dzīvē.
Bet joprojām Valērija nespēj pilnvērtīgi dzīvot. Viņa ātri nogurst, nevar kāpt pa kāpnēm, skriet un lekt.  Meitenīte nerunā.

Visi ģimenes ietaupījumi aiziet, lai nodrošinātu nodarbības pie logopēda, fizioterapeita un Valērija saņemtu masāžas. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Valērijai ļoti nepieciešams vienu reizi gadā saņemt rehabilitācijas kursu Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”.
Gadā nepieciešami 846 lati.

Palīdzēsim Valērijai!


Projekts ievietots portālā: 04.03.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Germanam Toropovs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 584.50 €