Seko mums Šodien saziedoti jau 4,596.00 €

Atbalsts Evelīnai Gilītei

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešami: 5060 lati

Evelīna Gilīte, dz.g. 2002., Rīga
 
Evelīnai ir bērnu cerebrālā trieka , spastiskā displēģija , diverģējoša šķielēšana.
2008. gadā meitenītei tika veikta operācija. Stāvoklis pēc abu kāju ahila cīpslu pagarināšanas. Evelīna ir ļoti sabiedriska, draudzīga meitenīte. Ļoti priecājas par nodarbībām baseinā. Ir līdzsvara un koordinācijas traucējumi, nepieciešama ikdienas palīdzība pašaprūpē. Meitenīte apmeklē 2. klasi.

 Evelīna regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”, rehabilitācijas centrā „Baltezers”. Pastāvīgi apmeklē reitterapijas nodarbības, ārstniecisko vingrošanu ārstnieciskajā centrā „Biķernieki”. Evelīna saņēma fizioterapijas kursu prof. Dikuļa medicīniskajā rehabilitācijas centrā Maskavā.

Pēc katra rehabilitācijas kursa Evelīnai ir veselības uzlabojumi. Ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt Evelīnai. Evelīnas ārstniecībai gadā kopā nepieciešami 5060 lati.

 Projekts ievietots portālā: 25.11.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Palīdzi Turcijai!

Emociju stāsts

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 414.78 €