Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Ivanam Jānim Muravjovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā un ārzemēs

Gadā nepieciešami: 3280 lati

Ivans Jānis Muravjovs, dz.g. 2001., Rīga

Ivanam ir iedzimta kreisā greizā pēda. Zēns nāca pasaulē 35. grūtniecības nedēļā, neredzīgs. Viena kāja ir īsāka. Pirmo dzīves gadu pavadīja ģipsī. Kad zēns bija vecumā no 3-10 mēneši, tika veiktas vairākas acs operācijas. Parādījās glaukoma. Pēc operācijām stipri cieta zēna nervu sistēma, bija stipra roku spastika. Ivans ir ļoti muzikāls, apmeklē mūzikas skolu. Ivans mācās speciālajā skolā . Sekmes mācībās ir labas. Nākotnē vēlas kļūt par zoologu. Zēna abi vecāki ir redzes invalīdi.

Vienu reizi gadā Ivanam nepieciešams delfīnterapijas kurss un regulāras fizioterapeita un reitterapijas nodarbības Latvijā. Gadā kopā nepieciešami 3280 lati.

 Projekts ievietots portālā: 28.12.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Jānim Ozoliņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €