Seko mums Šodien saziedoti jau 4,900.13 €

Atbalsts Paulai Luīzei Bečai

Mērķis: Delfīnterapija, reitterapija, mūzikas terapija
Gadā nepieciešams: 3000 lati

Paula Luīze Beča, dz.g. 2002., Preiļu rajons. 
Paulai ir smadzeņu bojājums ( kustību traucējumi, atipiskais autisms) .
Meitenīte nevar pati stabili nostāvēt uz savām kājiņām, nespēj rāpot, staigāt  un runāt. Pauliņa var stabili sēdēt, un, sēžot uz dibena,  ar rociņām atbalstoties pret grīdu, ir iemācījusies pārvietoties (airēties) pa istabu lielā ātrumā, viņa arī lien uz vēdera, nedaudz balstās ar kājiņām pret grīdu.
Ir ļoti jūtīga, savas emocijas pauž skaļi un nepārprotami - smaida un bieži dusmojas. Paula ir ļoti jūtīga pret dažādām skaņām, pieskārieniem, vides maiņu, cilvēkiem. Viņai ļoti svarīga noteikta lietu un cilvēku kārtība – dienas režīms. Pauliņai ir īpaša bezglutēna un bezkazeīna diēta, samazināta cukura un sāls lietošana uzturā.
Ar Ziedot.lv atbalstu Pauliņa 3 reizes bija uz rehabilitāciju Starptautiskajā klīnikā Truskavecā, Ukrainā.

Ārstu ieteikums Paulai iziet delfīnterapijas kursu. Tā kā ar tik jūtīgu bērnu kā Paula ir ļoti grūti, tad ģimene cenšas izmēģināt visu, kas Pauliņai palīdzētu nostabilizēt nervu sistēmu, jo tad arī ar fiziskajām nodarbībām veiksies labāk. Delfīnterapija pieejama Ukrainā – Odesā un Krimā, kā arī Lietuvā.
Vēl Pauliņai ieteica mūzikas terapiju un 2 reizes nedēļā saņemt reitterapiju.

Pauliņas kājiņu jūtības samazināšanai un muskuļu treniņam katru dienu ir treniņš ar velotrenažieri, līdz pat 50 minūtēm dienā. Tāpat katru dienu Paula tiek likta uz vēdera, lai līstu ( diemžēl rāpot uz celīšiem viņa nespēj, jo nenotur sevi šai pozā). Ja pirms 2 gadiem bērns varēja nolīst dažus  metrus dienā, tad tagad stabili lien no 100-300 metriem.  Paulai ir jānodrošina ierastais režīms un darbošanās katru dienu, tāpēc viss mammas laiks tiek aizpildīts darbojoties ar bērnu.

Paulai ir brālis un divas māsas. Vidējā māsiņa Inese ir pilnībā kopjams bērns. Kaut arī viņai jau 20 gadi, tomēr viņa ir kā bērns, jo arī viņai ir smadzeņu bojājums.
Mammai ir palicis neatbildēts jautājums-  kālab pēc skaistiem un gudriem bērniem abas jaunākās meitas izvilka tik nelaimīgu lozi. Audzināt 4 bērnus un 2 no tiem slimus ir smagi, un iespēju strādāt ir bijis maz. Ģimenes materiālais stāvoklis vienmēr ir bijis smags.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību  Pauliņas terapijām.  Delfīnterapijas kursam,  reitterapijai un mūzikas terapijai gadā kopā nepieciešami 3000 lati.

Mīļš paldies visiem labajiem un atsaucīgajiem  cilvēkiem un arī fonda Ziedot komandai par atsaucību.


 Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Stepanovam

Rūpju bērnu māmiņām

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 718.91 €