Seko mums Šodien saziedoti jau 5,210.13 €

Atbalsts Annai Gundarovai

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4600 latu
Anna Gundarova, dz.g. 2000., Daugavpils

Astoņus gadus vecā Anna kopš bērnības ir invalīde. Otrajā dienā pēc dzimšanas bērnam tika veikta operācija - centrālās nervu sistēmas darbības anomāliju novēršana. Tās rezultātā bērnam ir apakšējā gļēvā paraparēze, iegurņa darbības traucējumi. 

Meitenīte ir trešais bērns ģimenē, abi vecākie brāļi ir spēcīgi un veseli. Un Annas ģimene dara visu, lai arī mazākā māsiņa būtu laimīga un viņas veselības stāvoklis bērnam netraucētu izjust laimīgu bērnību. Tomēr to īstenot ir ļoti grūti, jo meitenes sapnis kādreiz staigāt augstpapēžu kurpītēs var arī nepiepildīties.

Anna ir gudra, jautra un sabiedriska meitene. Viņai patīk trokšņainu bērnu kņada, spēles un rotaļas. Tomēr panākt citus bērnus smagajās un neērtajās ortozēs ir neiespējami. Pašreiz bērns apmeklē pirmsskolas sagatavošanas nodarbības, tomēr arī līdz skolai nokļūt ir tik grūti.

Annai palīdzēt var rehabilitācija Ukrainā, Truskavecā un sanatorijā Saulute Lietuvā. Annas ģimenei trūkst līdzekļu, lai savam bērnam palīdzētu. Palīdzēsim Annai tuvoties savam sapnim!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 332 028.91 €