Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Atbalsts Diānai Štiļermanei

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4411 Ls gadā 
Diāna Štilermane, dz.g. 2000., Rīga

Diāna ir smaga slimība – bērnu cerebrālā trieka. Spastiska labās puses himiparēze ar kustību traucējumiem kājā. Ir problēmas ar redzi.

Meitenei ļoti patīk zīmēt, spēlēties, klausīties mūziku. Viņa tik ļoti vēlas spēt darīt visu to, ko spēj viņas vienaudži.

Ar ziedotāju atbalstu Diāna izgāja rehabilitācijas kursu ”Vaivaros” un apmeklēja Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā, Ukrainā. Paldies par šo atbalstu!

Ir nepieciešams turpināt saņemt rehabilitāciju Latvijā un delfīnterapiju starptautiskajā Evpatorijas delfīnterapijas institūtā.
 Kopā nepieciešami 4411 lati. Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  Diānas vecāki ļoti cer uz ziedotāju atsaucību!

Projekts ievietots portālā 01.06.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €