Seko mums Šodien saziedoti jau 8,849.50 €

Atbalsts Diānai Štiļermanei

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4411 Ls gadā 
Diāna Štilermane, dz.g. 2000., Rīga

Diāna ir smaga slimība – bērnu cerebrālā trieka. Spastiska labās puses himiparēze ar kustību traucējumiem kājā. Ir problēmas ar redzi.

Meitenei ļoti patīk zīmēt, spēlēties, klausīties mūziku. Viņa tik ļoti vēlas spēt darīt visu to, ko spēj viņas vienaudži.

Ar ziedotāju atbalstu Diāna izgāja rehabilitācijas kursu ”Vaivaros” un apmeklēja Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā, Ukrainā. Paldies par šo atbalstu!

Ir nepieciešams turpināt saņemt rehabilitāciju Latvijā un delfīnterapiju starptautiskajā Evpatorijas delfīnterapijas institūtā.
 Kopā nepieciešami 4411 lati. Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  Diānas vecāki ļoti cer uz ziedotāju atsaucību!

Projekts ievietots portālā 01.06.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Lienei Zībergai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 816.94 €