Seko mums Šodien saziedoti jau 446.00 €

Atbalsts Veronikai Vaļdenai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina

Gadā nepieciešami: 2160 lati

Veronika Vaļdena, dz.g. 2000., Zilupes novads 

 Veronika piedzima priekšlaicīgi, 30.- 31. grūtniecības nedēļā, otrā no dvīņiem. Pusotra gada vecumā meitenītei tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija.

Vecāki iegulda visus spēkus, lai meitas veselība uzlabotos. Meitene saņem regulārus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centros un vecāki nodarbojas ar meiteni mājas apstākļos.

Veronika mācās 4. Klasē, apmeklē mūzikas skolu. Viņa ir ļoti dzīvespriecīga un vēlas skriet kopā ar vienaudžiem, māsu, bet diemžēl viņai tas sagādā grūtības.

Veronikai ir nepieciešama rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina.

 Lai palīdzētu Veronikai gadā nepieciešami 2160 lati.

Projekts ievietots portālā: 28.12.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Gaismas ceļš Donbasam

Palīdzība sirmgalvjiem

Stiprini Stipros

Palīdzība Artūram Greinim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 169.17 €