Seko mums Šodien saziedoti jau 5,040.03 €

#NVOfonds2022 - Pilsoniskais pavadonis

Invaliditāte nav indivīda atribūts, bet gan sarežģīts apstākļu kopums, no kuriem daudzus rada sociālā vide. Cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem atbalstam ir nepieciešama sociāla rīcība, un visas sabiedrības kolektīvā atbildība ir veikt vides izmaiņas, kas nepieciešamas cilvēku ar invaliditāti pilnīgai līdzdalībai visās sociālās dzīves jomās.

Projekts “Pilsoniskais pavadonis” ir palīgs cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem to tiesību pārstāvībai valsts un pašvaldības iestādēs, praktisks konsultatīvs un finansiāls atbalsts.

Projekts sniegs atbalstu vismaz 100 cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pārstāvēs viņu tiesības valsts un pašvaldību iestādēs. Projekta aktivitātes iesaistīs plašāku sabiedrību palīdzības sniegšanā un sekmēs apgūt jaunas metodes cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem atbalstam.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem programmā “NVO fonds”. Kopēja atbalsta summa 23937.4 eiro.

#NVOfonds2022

 

  • Projekta aktualitātes

 Cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem pieejams pilsoniskais pavadonis

 Cilvēkstāsts: Aivars Kudiņš

 Cilvēkstāsts: Ainas kundze

 Cilvēkstāsts: vientuļā māmiņa ar 3 dēliem, kuriem noteikta invaliditāti

 Cilvēkstāsts: Liepājnieces Venitas cīņa par dzīvību

 Cilvēkstāsts: atbalsts Ukrainas bēgļu ģimenēm

 Cilvēkstāsts: Smagi slimu cilvēku atbalstam

 Cilvēkstāsts: Talantīgu bērnu atbalstam

 Cilvēkstāsts: palīdzēsim mazajam Teo, kurš slimo ar retu, ģenētisku saslimšanu

 Cilvēkstāsts: nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

 Cilvēkstāsts: "mūžīgie bērni" un zobu veselība

 Cilvēkstāsts: palīdzība Edgaram pēc ceļu satiksmes avārijas

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 867.81 €