Seko mums Šodien saziedoti jau 5,680.00 €

Atbalsts Viktoram Sproģim

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4730 latu
Viktors Sproģis, dz.g. 2000., Olaine

Viktoram ir astoņi gadi. Viņš dzima priekšlaicīgi - 29. grūtniecības nedēļā un svēra pusotru kilogramu. Bērnu cerebrālā trieka ir tā, kas liek puisim staigāt uz pirkstgaliem un neļauj nostāvēt uz kreisās kājas. Zēns mācās parastajā skolā, apmeklē mūzikas skolu un aizrautīgi spēlē futbolu un basketbolu, labprāt lasa grāmatas. Šobrīd viņu priecē mazā māsiņa Beatrise.

 Zēnam nepieciešams turpināt rehabilitāciju Truskavecā, kas jau devusi labus rezultātus, kā arī delfīnu terapija, kas iespējama Jevpatorijā, Baltezerā un Vaivaros. Viktors nostiprinās līdzšinējos uzlabojumus, bet vecākiem tam visam pietrūkst līdzekļu.

Projekts ievietots portālā 12.08.08.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Glābsim Kristīnu un Serhii

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 296.95 €