Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Atbalsts Diānai Krauklei

Mērķis: Rehabilitācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā
Gadā nepieciešams: 6400 latu 

Diāna Kraukle, dz.g. 2002., Rīga
Diāna ir smaidīga un ļoti draudzīga meitenīte, bet ar nopietniem līdzsvara un koordinācijas traucējumiem. Diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Viņa mācās Rīgas 66.vidusskolā. Mācīties meitenītei ļoti patīk.
Diāna pastāvīgi apmeklē reitterapijas un fizioterapeita nodarbības, iziet rehabilitācijas kursus NRC "Vaivari" un vairākas reizes apmeklējusi Starptautisko rehabilitācijas klīniku Ukrainā.
Ar ziedotāju atbalstu 2009. gadā Diānai bija veikta lāzerķirurģijas operācija, lai novērstu kontraktūras  un samazinātu spastiku.

Konsultējoties pie Minhenes ortopēdiskas klīnikas speciālista Diānai rekomendēja ārstēšanās kursus Minhenes ortopēdiskajā klīnikā ar Brucker-Biofeedback- Method.
Nepieciešami divi rehabilitācijas kursi gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā.
Gadā kopā nepieciešamā summa 6400 lati.

Ģimene izsaka pateicību visiem ziedotājiem par sniegto atbalstu!
Diānas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību arī turpmāk, lai palīdzētu Diānai un dotu iespēju meitenei atveseļoties!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 17.11.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Artim Miglānam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 419.13 €