Seko mums Šodien saziedoti jau 2,414.00 €

Atbalsts Ksenijai Zmičerevskai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina un reitterapija.
Gadā nepieciešami: 2679 lati

Ksenija Zmičerevska, dz. g. 2008., Rīga

Mazā Ksenija ir vienīgais bērniņš ģimenē un pasauli ieraudzīja priekšlaicīgi - 34.grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību. Pēc piedzimšanas Ksenija pārcieta 5 operācijas gastrošīzes jeb diafragmas trūces dēļ, bet vienā no operācijas reizēm iestājās klīniskā nāve.

 

Meitenei ir psihomotorās attīstības aizture. Meitene ieklausās valodā, reaģē uz skaņām, patīk mūzika. Ēdienu joprojām ēd no pudelītes, tikai šķidrā veidā.
Mazā meitenīte savas dzīves pirmajos gados ir pārcietusi daudz. Pateicoties ziedotāju atsaucībai  Ksenijai bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Truskavecā, Ukrainā. Rehabilitācija Ukrainā deva ļoti pozitīvus rezultātus. Tagad Ksenija pati sēž, rāpo, turoties pie rokas var staigāt. Agrāk meitenīte to nespēja.

Reitterapijas nodarbības atstāj pozitīvu iespaidu uz Ksenijas emocionālo un fizisko attīstību. Pēc nodarbībām  meitenīte vienmēr ir ļoti labā noskaņojumā.

Lai turpinātu uzlabot meitenītes veselību, Ksenijai nepieciešams:

-       Rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā - 2479Ls;

-        reitterapija – 200 Ls

Kopējā nepieciešamā summa gadā: 2679 lati.

Palīdzēsim Ksenijai!

 Projekts ievietots portālā: 29.12.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marekam Stienim

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 030.95 €