Seko mums Šodien saziedoti jau 561.00 €

Atbalsts Reinim Bondaram

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 5800 latu
Reinis Bondars, dz.g. 2003., Ventspils

Reinis ir apņēmības pilns reiz spert pirmos soļus!...

...neskatoties uz to, ka Deviņu mēnešu vecumā mediķi viņam diagnosticējuši reti sastopamu, ģenētiski iedzimtu slimību – Spinālo Muskuļu Atrofija, kuras galvenais simptoms ir vispārējs muskuļu vājums, kas progresē līdz brīdim, kamēr iestājas bērna nāve. Vienīgais veids, kā uzlabot bērna fizisko veselību ir medicīniskā rehabilitācija.

Visbiežāk, šādas slimības piemeklēti, bērniņi nesagaida savu otro dzimšanas dienu. Tomēr, par prieku vecākiem, Reinis 6 gadu vecumā var lepoties ar savām pirmajām, grūtā un neatlaidīgā darbā izcīnītām, uzvarām – ar palīdzību nostāvēt uz celīšiem, muskulatūras tonuss kļuvis daudz stiprāks; muguras muskuļi, pretstatā mediķu prognozēm, attīstās. Jaunākais sasniegums ir spēja noturēties četrrāpus. Priekšā liels darbs jāiegulda, lai Reinis iemācītos patstāvīgi ieņemt pozas, kas reiz viņam palīdzēs staigāt – apsēsties, rāpot un piecelties. Reiņa ikdiena atšķiras no savu draugu aktivitātēm. Viņš vairs neuzdod jautājumu: „Kāpēc!” Reinis saprot: manā dzīvē ir liels izaicinājums: kļūt stipram kā Supermenam!

Zēna veselības uzlabošanai nepieciešama rehabilitācija Starptautiskā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, delfinārijā Jevpatorijā, kā arī rehabilitācija centrā „Vaivari”. Ļoti svarīgi būtu apmeklēt specializētu klīniku Ņujorkā (ASV).

Pateicamies daudzajiem līdzcilvēkiem par atbalstu. Ikviens santīms palīdz Reinim cīnīties, lai reiz gūtu uzvaru.

Projekts ievietots portālā: 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Līnai Zaķei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Anitai Ogai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 284.17 €