Seko mums Šodien saziedoti jau 2,078.76 €

Jaunumi

07.02.2017

Sesto gadu Rimi un Supernetto kopā ar Ziedot.lv vāc līdzekļus trūcīgu ģimeņu bērnu brīvā laika nodarbībām

Lai trūcīgie bērni un jaunieši visā Latvijā varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas, Ziedot.lv ar veikalu tīkla Rimi un Supernetto atbalstu jau sesto gadu ir uzsākusi īpašu akciju programmai Štābiņš. Līdz šim, pateicoties veikalu apmeklētāju ziedojumiem, ik gadus sniegta palīdzība vidēji 2000 trūcīgu ģimeņu bērniem no visas Latvijas, lai viņi attīstītu savas prasmes un arī talantus.

06.02.2017

Silta sirds dara lielu. Radot rotaslietas, aicina atbalstīt bērnus ar funkcionāliem traucējumiem

Lai domas pārvērstos darbos, uzņēmums „Grenardi”, līdz ar pirmās bērnu rotaslietu kolekcijas Op-la ienākšanu GRENARDI veikalos, uzsāk labdarības kustību, aicinot ziedot rehabilitācijas centram “Poga”. Ikviens ziedotājs, kurš šim mērķim atvēlēs vismaz desmit eiro, kā pateicību par sirds siltumu dāvanā saņems aprocīti ar sudraba podziņu.

26.01.2017

Centra "Poga" pacientiem iespēja apgūt angļu valodu bez maksas

No janvāra bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem iangļu valodas pasniedzēja no Lielbritānijas Džordana Illias brīvprātīgi vadīs angļu valodas nodarbības rehabilitācijas centrā "Poga".

25.01.2017

EUROAPTIEKĀS izvietotas Ziedot.lv ziedojumu kastītes onkoloģisko pacientu atbalstam

Pagājušā gada nogalē Ziedot.lv izvietoja ziedojumu kastītes 10 Rīgas EUROAPTIEKĀS, kurās iedzīvotājiem ir iespēja ziedot, lai palīdzētu onkoloģiskajiem pacientiem iegādāties valsts nekompensētus medikamentus.

 

Palīdzēsim Tatjanai https://t.co/AY1aX1JADS

pirms 8 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

114 571.59 €