Seko mums Šodien saziedoti jau 17,609.95 €

Jaunumi

01.12.2022

Labdarības maratons DOD PIECI

No 1. decembra, labdarības maratona “Dod pieci!” tīmekļa vietnē www.dodpieci.lv uzsākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas Krievijas agresijas dēļ nonākuši bēgļu gaitās Latvijā. Ziedojumu, sākot no 5 eiro, ikviens var apmainīt pret savu mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā vai “Dod pieci!” labdarības koncerta ieejas karti Latgales vēstniecībā GORS.

30.11.2022

Silto drēbju dienas!

Palīdzēsim Ukrainas bēgļu ģimenēm ar silto apģērbu un apaviem! Labdarības noliktavas ir tukšas, bet ziema neapstāsies! Ukraiņu vecmāmiņām, bērniem un māmiņām ļoti trūkst siltu zābaciņu un apģērbu.

28.11.2022

Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainā

Krievija visiem ukraiņu bērniem ir nozagusi bērnību. Virs galvas lido raķetes, mājas slīkst tumsā un aukstumā, Ziemassvētku brīnums kavējas.
Sagādāsim Ziemassvētku dāvanu bērniem Ukrainā!

25.11.2022

STOPIFY dodas palīdzēt uz Ukrainu!

Ziedojumi STOPIFY straumēšanas platformā pārtapuši reālā palīdzībā Ukrainai. Divi kvadracikli, nakts redzamības iekārtas, termokameras un citas aktuālās lietas dodas uz Ukrainas austrumiem.

24.11.2022

Rīga Kijivai nosūtīs 184 ģeneratorus

Rīga būs viena no pirmajām - pilsētu iniciatīvas “Generators of hope” ietvaros, kas Ukrainai nosūtīs elektrības un siltuma ģeneratorus.

 

Lielākais Ziemassvētku labdarības lācis sagaidīs ģimenes, bērnus t/c "Akropole Rīga" un aicinās ziedot rehabilitāci… https://t.co/baaRdEAPLS

pirms 2 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 750 233.65 €