Seko mums Šodien saziedoti jau 4,696.00 €

Atbalsts Dmitrijam Maikovam un Vadimam Maikovam

Mērķis: Rehabilitācija ārzemēs
Gadā nepieciešams: 8000 lati

Dmitrijs un Vadims Maikovi, dz.g., 2002., Daugavpils.

Dvīņi Dmitrijs un Vadims piedzima grūtniecības 29. nedēļā, ar svaru 1,200 un 1,250 kg. Puikas bija ļoti vāji un pirmos divus mēnešus atradās intensīvās terapijas palātā.
Viena gada vecumā zēniem bija uzstādīta diagnoze BCT (bērnu cerebrālā trieka). Bērni no 6. mēnešu vecuma sāka iziet dažādus reabilitācijas kursus gan Latvijā, gan ārzemēs. Pateicoties regulārai ārstēšanai bērni sāka runāt vairāk jaunus vārdus un skaņas.
Šajā mācību gadā zēni sāka iet pirmajā klasē. Dimam un Vadimam patīk iet uz skolu. Neskatoties uz to, ka viņi paši nestaigā, zēniem ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli. Viņi mīl dziedāt karaoke, spēlēties ar mašīnām, klausīties pasakas un dzejoļus.

Lai bērni varētu attīstīties tālāk un ar laiku kļūtu patstāvīgāki, nepieciešama regulāra ārstēšana un reabilitācijas kursi.
Zēniem nepieciešama regulāra rehabilitācija Starptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā, Evpatorijas specializētajā Bērnu sanatorijā, un delfīnu terapija Evpatorijā, ārstniecības kurss Lietuvas pilsētā Druskininkaj.

Palīdzēsim Dmitrijam un Vadimam kļūt veselākiem un māmiņai dosim cerību par savu dēlu nākotni!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Stepanovam

Rūpju bērnu māmiņām

Bez Tevis nav uzvaras!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 514.78 €