Seko mums Šodien saziedoti jau 5,374.70 €

Atbalsts Agnesei Vitanei

Mērķis: delfīnterapija.
Gadā nepieciešami: 700 lati.

Agnese Vitane, dz. g. 2007., Rēzekne.

 Angelmana sindroms. Perinatāla encefalopātija. Psihomotorās attīstības traucējumi. Lēna psihiskā un fiziskā attīstība, kustību un koordinācijas traucējumi. Epilēkmes. Aizkavēta valodas attīstība.

 

Agnese ir ļoti pozitīva un aktīva. Meitenei nav iespēju apmeklēt bērnudārzu, taču ļoti labprāt komunicē ar diviem ģimenē pieņemtajiem audžubērniem un abām lielajām māsām. Tas pozitīvi ietekmē Agneses fizisko un garīgo spēju attīstību. Meitene ir kļuvusi zinātkāra un ziņkārīga, ko pierāda viņas nenogurstošā interese par visu apkārt notiekošo. Ne tikai atmosfēra ģimenē, bet noteikti arī regulārie rehabilitācijas pasākumi – gan valsts apmaksātie, gan vecāku pašu finansētie(fizioterapija, reitterapija, ergoterapeits, logopēds) nosaka meitenes attīstības pozitīvo dinamiku.

Šobrīd lielākais mūsu kopīgais sasniegums ir meitiņas spēja patstāvīgi pārvietoties, kas ļauj viņai būt patstāvīgākai un neatkarīgākai savos pasaules izziņas procesos. Agnesei ļoti patīk  fiziskas aktivitātes, pastaigas svaigā gaisā. Milzīgu prieku viņai sagādā saskarsme ar dzīvniekiem(zirgu, suni).

 Galvenās problēmas rada meitenes nopietnie valodas un uztveres traucējumi, kas būtiski ietekmē mūsu savstarpējo komunikāciju un izpratni par vienas vai otras puses vēlmēm.

Tieši Agneses saziņas spēju un uztveres attīstības veicināšana šobrīd ir ģimenes primārais uzdevums.

 

Uztveres un apziņas attīstības veicināšanai Agnesītei rekomendē saņemt delfīnterapijas kursu Ukrainas Bruņoto spēku zinātniski pētnieciskajā centrā „Valsts Okeanārijs”.
 Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu rehabilitācijas apmaksai. Viena delfīnterapijas kursa 10 nodarbības kopā ar naktsmītni izmaksā 700 lati. Ģimene pati segs ceļa un uzturēšanās  izdevumus.

 


 Projekts ievietots portālā: 01.04.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas māja Latvijā

Valkas novads Ukrainas bērniem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 309.30 €