Seko mums Šodien saziedoti jau 446.00 €

Atbalsts Santai Simsonei un Mārim Simsonam

Santa Simsone, dz.g. 1998., Māris Simsons, dz.g. 2003., Cēsis

Santa un Māris ir brālis un māsa. Mārim ir seši gadiņi, bet Santai ir desmit gadi.

Abi bērniņi dzimuši priekšlaicīgi, septītajā grūtniecības mēnesī. Māris svēra tikai 980 gramus, Santa 1310 gramus. Abiem bērniem ir bērnu cerebrālā trieka.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Santai un Mārim jau bija iespēja saņemt nepieciešamo rehabilitāciju! Tika nodrošināta ārstniecība – vairāki rehabilitācijas kursi Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā.

Paldies par atsaucību un ziedojumiem! Bērnu veselības stāvoklis ir uzlabojies.

Mārim tika veikta operācija kājām Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Ir labas izredzes, ka zēns kādreiz staigās. Tagad nepieciešama rehabilitācija, lai zēns varētu staigāt. Ir liela vēlēšanās pašam nostāties uz kājām. Māris cenšas daudz , lai varētu spert savus pirmos 10 soļus pats.

Santai ir grūtības ar staigāšanu un nepieciešama operācija Vācijā. Apsekojot Santu ārsti var veikt šādu operāciju.

Diemžēl vecāki saviem spēkiem nevar sakrāt nepieciešamo naudu, jo ikdienā divi bērni invalīdi prasa daudz rūpju, līdzekļus un laiku. Lai brālis un māsa varētu saņemt šo ārstniecību, kopā tam nepieciešami 18000 lati.

Projekts ievietots portālā 18.09.2009.,   pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Ārstnieciskā masāža

Rūpju bērnu māmiņām

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 169.17 €