Seko mums Šodien saziedoti jau 4,681.00 €

Atbalsts Linardam Lapiņam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6330 latu
Linards Lapiņš, dz.g. 2002., Jelgavas raj.

Linards ir 6 gadus vecs, dzīvespriecīgs un smaidīgs zēns. Kad Linards bija gadu vecs, ārsti zēnam konstatēja bērnu cerebrālo trieku. Zēns līdz sešu gadu vecumam spēja pats noiet tikai 30 soļus. Linards pārvietojās galvenokārt rāpojot, staigājot, turoties pie abām rociņām. Ar kreiso pēdu viņš ar papēdi tikpat kā nevarēja pieskarties grīdai.

Linarda vecāki ļoti rūpējas par zēnu – regulāri apmeklē jāšanas nodarbības, masāžas un peldēšanu. Vairākas reizes, tajā skaitā ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu, ir bijuši Truskavecas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā un Vācijā, Minhenes ortopēdiskajā klīnikā tika veikta operācija un iziets rehabilitācijas kurss.

Linards ir sācis staigāt! Bet ir traucēta līdzsvara koordinācija.

Linards apmeklē bērnudārzu un cenšas tikt līdzi vienaudžiem.

Tik labus rezultātus kādi ir tagad nebūtu sasnieguši, jo Latvijā diemžēl nav pieejama tāda veida rehabilitācija. Tāpēc ir ļoti nepieciešams rehabilitācijas kurss Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā.

Lai Linardam palīdzētu nepieciešami 6330 lati. Vecāki un mazais Linards ļoti cer uz ziedotāju atsaucību. Palīdzēsim Linardam!

Projekts ievietots portālā 16.12.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Danielam Stepanovam

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Palīdzība Timuram Krasanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 499.78 €