Seko mums Šodien saziedoti jau 561.00 €

Atbalsts Rūtai Rudzei

Mērķis: rehabilitācija Slovākijā „Adeli” centrā.

Gadā nepieciešams: 6492 lati.

Rūta Rudze, dz. g. 2008., Ķegums

Rūta ir māsa diviem lielajiem brāļiem. Meitenīte dzimusi grūtniecības 30. nedēļā. Dzemdību traumas rezultātā guvusi 4. pakāpes asinsizplūdumu, kas izraisījis meningītu. Pēc tā pārslimošanas dzīves trešajā nedēļā ārsti konstatējuši abpusēju smadzeņu bojājumu. Rūtai 10 mēnešu vecumā tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Kopš 1 mēneša vecuma neatlaidīgi esam darījuši savas meitiņas labā visu, ko esam atraduši par labu esam  viņas veselības uzlabošanai – fizioterapija 3x nedēļā, osteopāts, baseins. No 10 mēnešu vecuma sākām reitterapiju 3x nedēļā, ko turpinām joprojām. Regulāri apmeklējam logopēdu, mūzikas terapiju, Montesori nodarbības. Izietas visas iespējamās rehabilitācijas Latvijā.

Pateicoties ziedotāju labdarībai esam bijuši Truskavecā un Slovākijā centrā ” Adeli”. Pēc „Adeli” apmeklējuma Rūtas panākumi ir acīm redzami, tāpēc ļoti vēlamies turpināt šo iespēju nokļūt tieši šajā centrā.
Viena rehabilitācijas kursa izmaksas šajā centrā ir 2164 lati. Lai sasniegtu labāku rezultātu ārsti rekomendē Slovākijas centrā „Adeli” iziet 3 rehabilitācijas kursus  gadā. Gadā kopā nepieciešami 6492 lati.

Rūta ir iemācījusies rāpot, cenšas piecelties uz celīšiem un aizsniegt mantas. Viņa ir ļoti komunikabla meitene,  visu runā un saprot. Skatās multenes un smīdina brāļus.
Es lūdzu un ticu, ka Rūta staigās un skries pati ar savām kājiņām. Tētis viņai nopirks baltas slidas un Rūta slidos kopā ar savu brāli!
Viss ir Jūsu rokās, mīļie ziedotāji!

 

Projekts ievietots portālā: 20.05.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Bez Tevis nav uzvaras!

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 284.17 €