Seko mums Šodien saziedoti jau 4,250.91 €

Atbalsts Nikolai Komisarovai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 2090 lati.


Nikola Komisarova, dz. g. 2008., Rīga

Nikola piedzima 37. grūtniecības nedēļā. Meitenītes svars bija 2370 g un  augums 46 cm. Nikolai 3 mēnešu vecumā sākās krampju lēkmes un ārsti uzstādīja diagnozi – epilepsija. Viena gada vecumā vecākus satrieca ziņa, ka viņu mazulītei ir bērnu cerebrālā trieka.
Nikolai  ir  abpusēja lūpu cieto un mīksto aukslēju šķeltne,  epilepsija – West sindroms, bērnu cerebrālā trieka, psihomotorās attīstības aizture.
Meitene ir ļoti dzīvespriecīga un smaidīga. Viņai patīk mūzika, nodarbības baseinā. Meitenīte gūst pozitīvas emocijas kontaktējoties ar bērniem.
Nikola saņem rehabilitācijas kursus NRC “Vaivari”, “Gaiļezers” un pastāvīgi apmeklē bobota nodarbības, fizioterapeita nodarbības, baseinu.

 Ar ziedotāju atbalstu 2010. gadā Nikola saņēma vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukraina. Pēc pirmā ārstēšanās kursa meitene ir sākusi velties, sniedzas pēc rotaļlietām un satver priekšmetus.

 

Vecāki pateicas ziedotājiem par sniegto palīdzību.  Nikola savu pateicību izsaka lielā centībā un lielā vēlmē cīnīties tālāk.

 

 Ģimene tic, ka kādreiz Nikola patstāvīgi spēs sēdēt, rāpot un piedalīties rotaļās ar saviem vienaudžiem.
Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai būtu iespēja meitiņai nodrošināt rehabilitāciju  Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Nikolas ārstniecībai gadā nepieciešami 2090 lati.

 

Palīdzēsim Nikolai!

 

Projekts ievietots portālā: 02.06.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Kristiānam Griezem

Rūpju bērnu māmiņām

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 584.50 €