Seko mums Šodien saziedoti jau 2,767.34 €

Atbalsts Kristiānai Līvai Polei

Mērķis: ārstniecība un rehabilitācija 
Gadā nepieciešami: 2958 lati

Kristiāna Līva Pole, dz.g. 2000., Garkalnes novads, Berģi

 Autisms, Aspergera sindroms. Smadzeņu darbības traucējumi.
Terapija Kristiānai tiek veikta mājās, balstoties uz „Institutes for Achievement of Human Potential (Filadelfija ASV) programmu.
Kopš 1. septembra uzsākta mājapmācība saskaņā ar IZM programmu 1. klasēm.
Šī programma tiek veikta paralēli augstāk minētā Filadelfijas institūta programmai, kuras pamatuzdevums atjaunot bojāto smadzeņu šūnu darbību.
 Mācību programmu Kristiāna apgūst ar interesi un ar lielām darba spējām. Lasītprasme jau tagad noteikti ir vismaz vienaudžu līmenī, grūtības sagādā matemātika, loģika, cēloņsakarības, sociālās prasmes, koncentrēšanās  uz uzdevumu un saziņas grūtības, kuru cēlonis ir smadzeņu šūnu bojājumi. Kristiānai interesē visas tehniskās lietas, ļoti patīk lasīt.
Ģimenē aug arī vecākā māsa, kura mācās 6. klasē.

Kopš rehabilitācijas sākuma Kristiāna ir bijusi Filadelfijas institūtā četras reizes. Terapija trīs gadu garumā ir veikta mājās saskaņā ar šo programmu. Kopējās izmaksas šo trīs gadu garumā sastāda aptuveni 30 000 latus, kas pilnībā segti no ģimenes līdzekļiem. Mainoties finansiālajām iespējām ģimene meklēja citas iespējas, kā veikt terapiju Latvijas apstākļos.

Ir uzsākta ārstnieciskā programma kā arī citas attīstības programmas Latvijā. 2009. gada rudenī uzsāktas papildus iknedēļas nodarbības mūzikā un mākslā, reitterapijas nodaļas , un 2010. gadā vēl arī neirokorekcijas nodarbības RigaBrain, osteopātijas terapija un apmācība ar Montessori metodiku. Visu nodarbību kopums dod ļoti labus rezultātus.
Kopā gadā nepieciešami 2958 lati.
Ģimene būtu ļoti pateicīgi par sabiedrības atbalstu Kristiānas ārstniecības izmaksu segšanu, jo visu finansēt pašu līdzekļiem ir grūti.
Ar ziedotāju atbalstu jau tika apmaksāts medicīniskā skābekļa un CO2 gāzu maisījuma masku finansēšanas veidā. Paldies!

 Projekts ievietots portālā: 10.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Bērniem ar autismu

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 888.08 €