Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atbalsts Artjomam Antonovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 640 lati.

Artjoms Antonovs, dz. g. 2003., Liepāja

Artjomam uzstādītā diagnoze - agrīns organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, garīgās attīstības aizture. Distonijas sindroms. Zēnam ir mācību un uzvedības traucējumi. Zēnam ir arī runas un kustību traucējumi. Artjoms mācās specialajā skolā.
Artjomam patīk mūzika, stāsti un pasakas, kustību aktivitātes. Artjoms ir ļoti emocionāls, sirsnīgs, draudzīgs zēns. Zēnu audzina vecmāmiņa un visus spēkus velta, lai mazdēla veselības stāvokli uzlabotu.

 

2011. gadā par saziedotajiem līdzekļiem Artjoma ārstniecībai zēns saņēma regulāru rehabilitāciju pie biedrības Kurzemes akcija ”Saules stars”” Interdisciplinārā Bērnu attīstības centra speciālistiem. Tas iekļāva vispārējās masāžas kursus, mūzikas terapiju, Montessori nodarbības.
Lai zēns arī turpmāk saņemtu šos rehabilitācijas pasākumus gadā kopā nepieciešami 640 lati. Artjoma fiziskajai un emocionālajai attīstībai šīs nodarbības ir ļoti nepieciešamas.
Ģimene ir trūcīga un līdzekļi nepietiek, lai nodrošinātu zēnam nepieciešamo rehabilitāciju.

Palīdzēsim Artjomam!

Projekts ievietots portālā: 30.12.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €