Seko mums Šodien saziedoti jau 380.00 €

Atbalsts Ričardam Skrastiņam

Mērķis: rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 1442 lati 

Ričards Skrastiņš, dz.g. 2002., Cēsu raj., Amatas nov. 

Ričardam ir 8 gadi. Zēns ir dzimis ar neplānotu ķeizargriezienu, dzemdību vai grūtniecības laikā bijis skābekļa trūkums. Tas ir bijis par iemeslu problēmām, kas saistītas ar dēla aizkavēto attīstību. Uzstādītā diagnoze ir atpisks autisms, motorās attīstības aizture, atipisks dermatīts, hiperaktivitāte.

Rudenī Ričardam ir jāuzsāk skolas gaitas, lai gan gatavs zēns tam joprojām nav. Ričardam ir problēmas ar koncentrēšanos un sīkā motorika ir vāji attīstīta. Viņam patīk tehniskas lietas, grāmatas, bērni, dzīvnieki. Mācās lasīt, bet vēl joprojām šis ceļš ir grūts un sarežģīts viņam.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai zēnam vienu reizi bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu un rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā „Līgatne”. Paldies visiem ziedotājiem!

Lai palīdzētu Ričardam virzīties uz priekšu, ārsti iesaka delfīnu terapiju vienu reizi gadā un rehabilitāciju Līgatnē 2 reizes gadā. Kopā gadā nepieciešami 1442 lati.

 Līdz šim visas šīs aktivitātes ir devušas ļoti pozitīvus veselības uzlabojumus, tāpēc ģimene vēlas turpināt iesāktos ārstēšanās kursus. Diemžēl ģimenei nav šādu līdzekļu, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību.

Ričards ir vienīgais bērns ģimenē, stipri mīlēts un ģimene vēlas darīt visu, kas var palīdzēt dēlam tikt uz priekšu.

Palīdzēsim Ričardam veseļoties!

Projekts ievietots portālā:10.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Projekts ievietots portālā 10.09.2010

Projekts noslēgts 01.01.2011

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

Ukrainas bēgļu atbalstam

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzi Turcijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 103.17 €