Seko mums Šodien saziedoti jau 8,849.50 €

Atbalsts Tomasam Jēkabsonam

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 2592 lati

Tomass Jēkabsons, dz.g. 2006., Rīga

Tomasam ir iedzimta muguras slimība – spina bifida. Lai nebūtu mugurkaula deformācija un zēnam būtu pēc iespējas pareizāka stāja bija nepieciešamas ortozes gan kājām, gan krusta muguras rajonā.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Tomasam nepieciešamās ortozes tika iegādātas. Liels paldies visiem ziedotājiem, kas palīdzēja! 
Zēns pateicoties speciālām ortozēm, kas tika izgatavotas Berlīnes klīnikā ir iemācījies pats stāvēt un pieturoties staigāt.
Tomass ir ļoti gudrs zēns. Viņam patīk lego, grāmatas, dzīvnieki. Lai Tomass pats varētu staigāt bez citu palīdzības viņam vēl ir daudz jāstrādā. Zēns ļoti grib iemācīties, staigāt, spēlēt futbolu, pats lasīt sēnes un ogas, skriet kā visi bērni.

Tomasam jāturpina ārstēšanās. Ir nepieciešams saņemt reitterapiju, ūdensprocedūras, speciālo vingrošanu.
 Kopā gadā nepieciešami 2592 Ls.

Palīdzēsim Tomasam piepildīt viņa sapni – staigāt!

 Projekts ievietots portālā: 08.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 816.94 €