Seko mums Šodien saziedoti jau 3,269.50 €

Atbalsts Kristapam Kaņukam (noslēgts 22.08.2011.)

Mērķis: rehabilitācija Latvijā.
Gadā nepieciešams: 630 lati.

Kristaps Kaņuks, dz.g. 1993, Kuldīga

Kristapam ir bērnu cerebrālā trieka ar smagu spastisku tetraparēzi no dzimšanas. Kristaps dzima priekšlaicīgās dzemdībās 27. grūtniecības nedēļā. Viņa svars bija 1200 grami un augums 38 cm. Ceturtajā dzīves dienā Kristapam iestājās klīniskā nāve, bet viņš ar ārstu palīdzību izdzīvoja.

Kristaps visu mūžu pārvietojas ratiņkrēslā, viņam ļoti gribētos visu darīt pašam, kļūt daudz patstāvīgākam, taču šobrīd vēl viņš to nespēj. Kristapam nav līdzsvara izjūtas, rokas un kājas ir vājas, tāpēc ir daudz jātrenējas.   Kristaps regulāri apmeklē skolu, Pelču speciālo internātpamatskolu. Sekmes mācībās ir apmierinošas. Zēns ir dzīvespriecīgs un komunikabls, neskatoties uz to, ka daudzas lietas viņam ir liegtas... Kristaps jau ilgāku laiku ir aizrāvies ar repa stila mūziku, un tagad pašam ļoti labi sanāk repot paša sacerētas dziesmas.

Veselības uzlabošanai  Kristapam nepieciešama regulāra ārstnieciskā vingrošana, kas nav valsts apmaksāta. Vingrošana zēnam būs nepieciešama visu mūžu. Kristapa mamma ir bezdarbniece un nespēj šo ārstniecisko pakalpojumu nodrošināt. Līdz šim Kristaps regulāri apmeklējot fizioterapijas nodarbības ir kļuvis dzīvespriecīgāks, ir mazinājusies spastika, uzlabojusies sīkā motorika. Kristapam vairs nesāp mugura un ceļi. Lai Kristaps varētu saņemt fizioterapiju gadā nepieciešami 630 lati. 

Kristapa mamma ir pateicīga ziedotājiem par jau sniegto palīdzību un cer uz atbalstu Kristapa veselības uzlabošanai arī turpmāk.

Projekts ievietots portālā: 10.05.2011., pēdējās izmaiņas 22.08.2011. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Aleksandram Račickim

Gaismas ceļš Donbasam

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 651.41 €