Seko mums Šodien saziedoti jau 2,479.00 €

Atbalsts Viktorijai Platkovai

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 4862 lati
Viktorija Platkova, dz.g. 1998., Daugavpils

Viktorijai ir ļoti sabiedriska.  Viktorijai ir daudz draugu. Meitenei patīk mācīties, viņa apmeklē bērnu klubu, piedalās dažādos konkursos un ar panākumiem – tajos iegūstot atzinību un godalgas. Meitene ir ļoti uzcītīga, pārvarot grūtības. Sapņo par to, ka varēs staigāt un skriet kā citi bērni.

Tomēr, lai bērns dzīvotu laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi, viņai ir jāiemācās staigāt, jo dzemdību traumas rezultātā Viktorijai ir bērnu cerebrālā trieka.

Viktorijas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu Viktorijai un dotu iespēju meitenei staigāt! Viktorijai šo sapni palīdzēs īstenot rehabilitācija starptautiskā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, delfinārijs Jevpatorijā, rehabilitācijas centrs „Vaivari” un sanatorija „Baltezers”.

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 095.95 €