Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Noteikumi

Piekrītot ikmēneša ziedojumam ar karti, ziedotājs piekrīt, ka ziedojums no kartes tiks veikts automātiski katru mēnesī noteiktajā datumā. Septiņas dienas pirms kārtējā ziedojuma e-pastā saņemsiet ziņu par plānoto maksājumu, kā arī informāciju par iespēju pārtraukt regulāro maksājumu. Pārliecinieties, ka saziņai ar Jums ir norādīta precīza e-pasta apdrese.

Regulārais ziedojums 100% apmērā tiks izmantots tam paredzētajam mērķim. Vienīgās izmaksas ir karšu transakcijas komisija 1,5% apmērā no summas. Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Fondam Ziedot.lv ir Sabiedriskā labuma statuss, kas ziedotājiem dod tiesības par veikto ziedojumu saņemt ienākuma nodokļu atlaides.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €