Seko mums Šodien saziedoti jau 1,484.26 €

Atbalsts Aleksandram Kušļim

Mērķis: rehabilitācija.
Nepieciešami: 2155 lati gadā.
Aleksandrs Kušļis, dz.g. 1997., Rīga.
 
Aleksandrs ir emocionāls, smaidīgs un vienmēr pozitīvs bērns, taču viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka - spastiskā tetraparēze, kā arī ir uzvedības traucējumi un astigmātisma - redzes traucējumi.

Aprūpes laikā Aleksandrs aktīvi līdzdarbojas, taču pats saviem spēkiem nespēj paēst un pārģēbties, kā arī ir grūtības pārvietoties- staigāt.

Aleksandrs ir vienīgais bērns ģimenē. Bērna māte ir 1.grupas invalīde, tēvs ir vienīgais ģimenes pelnītājs. Lielu atbalstu sniedz Aleksandra vecmāmiņa.

Aleksandram nepieciešama atkārtota rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Taču ģimene to nevar atļauties, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu, lai Aleksandrs varētu iziet rehabilitācijas kursu.

No Labestības dienā 2010 saziedotajiem līdzekļiem Aleksandram tika apmaksāts viens rehabilitācijas kurss, taču rehabilitācija nepieciešama katru gadu.
2011. gadā Aleksandram rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas centrā nodrošināja biedrība „Sociāli nozīmīgu projektu centrs VARONIS”. Vairāk informācija par organizāciju: www.varonis.lv

Paldies visiem ziedotājiem par atbalstu!

Projekts ievietots 23.02.2011., pēdējās izmaiņas 22.08.2011. un 24.10.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 719.60 €