Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atbalsts Liliānai Cvetkovai

Mērķis: rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 2147 lati

Liliāna Cvetkova, dz.g. 2008., Rīga 

Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, krampju sindroms. Palielināts muskuļu tonuss rokas un kājās. Veikti vairāki rehabilitācijas kursi Latvijā, bet diemžēl nav uzlabojumi. Guļot uz vēdera spēj turēties uz elkoņiem, var pagrozīt galvu uz abām pusēm. Pati nesēž, neveļas, nestaigā. Pa slīpu kalniņu lien uz vēdera. Spēj ar vienu roku pasniegties pēc  mantas, guļot uz vēdera. Intelekts saglabājies, cietusi fiziskā  attīstība. Interesē viss apkārt notiekošais.
Vecāki intensīvi nodarbojas ar meitenīti ik dienu, kā arī apmeklē ārstniecisko vingrošanu.

 Liliāna saņēma rehabilitācijas kursu starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.  Pēc šī kursa ir mazinājies muskuļu tonuss rokās un kājās, var saliekt kājas.
Ģimene  vēlas nodrošināt arī turpmāk iespēju Liliānai saņemt rehabilitācijas kursus. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 2147 lati.

Projekts ievietots portālā: 24.04.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Reinim Ķerim

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €