Seko mums Šodien saziedoti jau 5,020.13 €

Atbalsts Anastasijai Timčenko (Pārcelts uz "Jauniešu sirsniņām")

Paldies par Jūsu līdzšinējo palīdzību Anastasijai! Tā kā Anastasija ir sasniegusi 18 gadu vecumu, tad turpmāk ziedot viņas rehabilitācijai aicinām projektā "Jauniešu sirsniņām!".  Jūsu ziedotā nauda tiks izlietota plānotajai rehabilitācijai, kad būs saziedota visa nepieciešamā summa projektā "Jauniešu sirsniņām".

Mērķis:  rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4500 latu
Anastasija Timčenko, dz.g. 1992., Daugavpils

Anastasija aizraujas ar datordizainu, latviešu un angļu valodām, zīmēšanu un mūziku. Pusaudzei ir daudz draugu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.
 Taču ir viena nelaime – Anastasija jau kopš bērnības slimo ar bērnu cerebrālu trieku un nespēj pati ne apsēsties, ne staigāt. Meitene ir dzimusi priekšlaicīgi 33/34 grūtniecības nedēļā un svēra tikai 1560 gramus.

Anastasija tikai fiziski atšķiras no pusaudžiem – viņai ir labi attīstīta runa, loģiskā domāšana, atmiņa un emocionāli adekvāta uztvere.

Tuvinieki ļoti cenšas atbalstīt meiteni un radīt apstākļus, lai viņa nejustos diskomfortā ar savu stāvokli. Regulāri tiek izmantotas Latvijā pieejamās rehabilitācijas metodes. Taču vēl pilnīgāka palīdzība iespējama, izmantojot arī citu valstu piedāvātā rehabilitācija.

Mēs ar savu atbalstu varam palīdzēt Anastasijai, ziedojot viņas rehabilitācijai Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā un Tulā. Meitenes sapnis ir savu 12. klases izlaiduma diplomu saņemt stāvot pašai uz savām kājām!

Anastasijas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu meitenei un dotu iespēju meitenei staigāt!

Projekts ievietots portālā 12.08.08.,  pēdējās izmaiņas 25.08.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ārstnieciskā masāža

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 838.91 €