Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Pieteikt palīdzību

Labdarības organizācijā Ziedot.lv lūgt palīdzību var ikviens Latvijas iedzīvotājs vai labdarības organizācija, ja vajadzība ir neatliekama un palīdzības lūdzējs nespēj šo situāciju atrisināt pašu vai ģimenes līdzekļiem.

Ziedot.lv palīdz tajās jomās, kuras nav tieša valsts vai pašvaldības atbildībā un/ vai nav pieejams budžeta finansējums:

  1. Ārstniecības palīdzība bērniem līdz 18 gadu vecumam
  2. Ārstniecības palīdzība pieaugušajiem
  3. Sociālā un ārkārtas palīdzība ģimenēm
  4. Biedrību un nodibinājumu labdarības projekti

Ziedot.lv palīdzību sniedz tikai tad, kad lūgtajai vajadzībai iedzīvotāji vai uzņēmumi saziedojuši nepieciešamo summu. Ziedot.lv nav cita finansējuma, no kura sniegt palīdzību. Ziedot.lv no ziedojumiem neietur nekādu starpniecības vai komisijas maksu. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no ziedojumiem, bet no mērķfinansējuma un pakalpojumu ziedojumiem.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt šeit.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

63 055.77 €